Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu

Biuletyn Informacji Publicznej

Redaktorzy biuletynu

  1. Ewa Adamczyk
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: adamczyke@wsm.opole.pl
  2. Rafał Bartnik
    • Instytucja: PMWSZ
    • Stanowisko: Informatyk
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: bartnikr@wsm.opole.pl
  3. Aneta Bociąga
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: bociagaa@wsm.opole.pl
  4. Krystyna Brzozowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: brzozowskak@wsm.opole.pl
  5. Marcin Gajda
    • Instytucja: Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu
    • Stanowisko: Referent ds. obsługi Biura Karier
    • Telefon: 77 44 23 526
    • Fax
    • Adres e-mail: mgajda@wsm.opole.pl
  6. Magdalena Golachowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: goalchowskam@wsm.opole.pl
  7. Bożena Górniak-Nowara
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: nowarab@wsm.opole.pl
  8. Kalina Hellwig
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: promocja@wsm.opole.pl
  9. Martyna Kasper
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: kasperm@wsm.opole.pl
  10. Bartosz Komuszyński
    • Instytucja: Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu
    • Stanowisko: Specjalista ds. zamówień publicznych i funduszy unijnych / Redaktor BIP
    • Telefon: 77 44 23 520
    • Fax
    • Adres e-mail: komuszynskib@wsm.opole.pl
  11. Aleksandra Materkowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: aleksamaterkowska@gmail.com
  12. Małgorzata Michalak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: michalakm@wsm.opole.pl
  13. Elżbieta Michocka
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon: 77 44 23 550
    • Fax
    • Adres e-mail: michockae@wsm.opole.pl
  14. Małgorzata Misz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: miszm@wsm.opole.pl
  15. Pracownik Netkoncept.com
    • Instytucja: Netkoncept
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: ks@netkoncept.com
  16. Barbara Nogajska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: nogajskab@wsm.opole.pl
  17. Joanna Piasecka
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: piaseckaj@wsm.opole.pl
  18. Dominika Skibińska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: skibinskad@wsm.opole.pl
  19. Joanna Stark
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: starkj@wsm.opole.pl
Metryczka
  • wytworzono:
    11-10-2015
    przez: Bartosz Komuszyński
  • opublikowano:
    11-10-2015 10:59
    przez: Jacek Fedorów
  • podmiot udostępniający:
    Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu
    odwiedzin: 1064
Dane jednostki:

Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa w Opolu
45-060 Opole
ul. Katowicka 68
NIP: 7542744054

Dane kontaktowe:

tel.: 77 44 10 882
fax: 77 44 23 517
e-mail: rektorat@wsm.opole.pl
strona www: wsm.opole.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×